Logo
+420 778 511 181
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
12.10.2021

Příběh Natural Massive

NATURAL MASSIVE

Příběh naší firmy začíná v letech 2006. V tomto roce byla založena společnost FD Europe s.r.o., která je matkou značky Natural Massive, ale o tom až později. V prvních letech jsme se soustředili na výrobu laminátových šablon pro truhláře a nerezových obkladů, které jsou v našem vývozním sortimentu stálicemi dodnes. Po výrobě se v té době pohybovalo pár zaměstanců a pár opravdu znamená, že bychom je spočítali na jedné ruce.

Postupem času se naše produkce rozrostla o výrobu masivních dubových dvířek a korpusů. Psal se rok 2012. V té době jsme začínaly získávat zkušenosti s prací s masivem. Jak šel čas, vymazlili jsme výrobu masivních kuchyní do naprosté dokonalosti a spokojenost na straně našeho britského dodavatele jen vzrůstala. I z toho důvodu jsme dubové kuchyně zařadili do sortimentu na webu Natural Massive.

Za spoustu dalších pátků jsme převzali sortiment naší sesterské firmy z Prahy, který se skládal z masivních pracovních desek. Do té doby jsme pro ně zpracovávali výřezy a další potřebné úkony do dřevěných desek, který se už jen shodoval s dodáváním už zmiňovaných masivních kuchyní z naší výroby.

A tady už se pomalu začíná psát začátek Natural Massive. S převzatými pracovními deskami od naší sesterské firmy jsme vyšli na světlo českého trhu. Do té doby jsme se zabývali "pouze" vývozem do Spojeného Království, Belgie, Nizozemí a dalších. Jak nám ale osud nadělil, z prodeje pracovních desek jsme se přeorientovali na výrobu masivního nábytku, s největší pozorností stolům. Stolové desky a jejich zpracování u nás už měly také teplé místečko a se skloubením velmi šikovných truhlářů s dlouholetou praxí věříme, že to byla skvělá volba. Píše se rok 2020 a vzniká značka Natural Massive.

Dalo by se říci, že naše značka je stále v plenkách ale praxe se zpracováním masivního dřeva naší firmy je na vysoké úrovni. Jsme tedy velmi pyšní na kvalitu zpracování všech našich výrobků a na pečlivost našich truhlářů. Naší přidanou hodnotou je možnost zpracování stolů na míru. Rozumíme totiž Vašim potřebám a Vašim požadavkům na prostor. Z toho důvodu jsme se už dostali k realizacím stolů na jasné přání zákazníka do zasedacích místností a kanceláří.

Od počátků naší firmy se nám podařilo zaplnit více parkovacích míst našimi přibývajícími zaměstanci, zvětšit výrobu a prorazit na český trh a za to jsme velmi vděční. V současné době se snažíme rozšířit náš sortiment avšak stále máme na mysli, že kvalita má přednost před kvantitou.

Tak toto je náš příběh, příběh Natural Massive.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Přihlaste se k odběru newslettru a buďte stále v obraze
Kde nás najdete

FD Europe s.r.o.
Pekla 7
Cerekvice nad Loučnou, 570 01
DIČ: CZ27497551

© FD Europe s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz